CENTRE DE PERFECȚIONARE IFPTR

specializate în atestare profesională

Jud. Localitatea Telefon Persoană de contact
ATESTARE profesională
Adresa e-mail
AB Alba Iulia 0744-602.189 Marius DRĂGUȘ str.Decebal, nr.27, et.1 alba@ifptr.ro
AG Pitești 0723-081.802 Ionel SALOMIA str.Egalităţii, nr.30 pitesti@ifptr.ro
AR Arad 0743-147.648 Eugen BUȘA str.Liviu Rebreanu, nr.95 arad@ifptr.ro
 B București 0722-600.473 Julieta LEPĂDATU șos.Pipera 46F - pavilion adm. bucuresti@ifptr.ro
BC Bacău 0737-600.407 Sorin ARHIP str.Livezilor, nr.3-5 bacau@ifptr.ro
BC Onești 0746-437.391 Adina BOROȘ str.Redului, nr.3 onesti@ifptr.ro
BH Oradea 0748-113.299 Laura DIȚĂ str.Ign.Darabant, nr.12/A oradea@ifptr.ro
BN Bistrița 0731-600.420 Radu POP str.Împ.Traian,nr.8, et.1 bistrita@ifptr.ro
BR Brăila 0724-472.277 Florentina MOLOCI b-dul Al.I.Cuza, nr.3 braila@ifptr.ro
BT Botoșani 0740-316.196 Ioan ALBU str.I.C.Brătianu, nr.114 botosani@ifptr.ro
BV Brașov 0731-600.425 Raluca ȘERBAN Autogara Bartolomeu, et.1 brasov@ifptr.ro
BZ Buzău 0731-600.427 Emil DUMITRACHE b-dul Unirii, bl.16 H-parter buzau@ifptr.ro
CJ Cluj-Napoca 0736-600.420 Carmen MESEȘAN str.Giordano Bruno, nr.1-3 cluj@ifptr.ro
CJ Dej 0736-600.417 Alina DRENCIU str.M.Kogălniceanu, nr.10 dej@ifptr.ro
CL Călărași 0721-313.175 Genica TUDOSE str.Prelung.Dobrogei, nr.1 calarasi@ifptr.ro
CL Călărași 0728-828.098 Mihail MUȘAT str.Prel.București,nr.21/D28 calarasi1@ifptr.ro
CT Constanța 0743-334.802 Nicoleta BORDAȘ str.Corbului, nr.7/A constanta@ifptr.ro
CV Sf.Gheorghe 0722-366.751 Mihai TOMOS str.Grigore Bălan, nr.9/A sfantu@ifptr.ro
DB Târgoviște 0744-321.870 Iosif CHIVU calea Câmpulung, nr.51/A targoviste@ifptr.ro
DJ Craiova 0724-580.189 Ionela STAN str.Electroputere, nr.1 craiova@ifptr.ro
DJ Craiova 0731-600.430 Daniel MIHAI b-dul Dacia, nr. 67, et.2 craiova1@ifptr.ro
GJ Târgu Jiu 0729-499.605 Bogdan HORHOIANU str.T.Vladimirescu,nr.125,et.1 targujiu@ifptr.ro
HD Deva 0744-382.842 Florin PLEȘA Piaţa Gării, Autogara, et.1 deva@ifptr.ro
HD Petroșani 0728-936.591 Mircea PĂUNESCU str.Titu Maiorescu, nr.2 petrosani@ifptr.ro
HR M-Ciuc 0721-296.800 Zsolt KONCSAG str.Kossuth Lajos, nr.22-24 office@ifptr.ro
HR Odorheiu Sec. 0724-252.762 Csaba PETER str.Lemnarilor nr.14, et.1 odorhei@ifptr.ro
IL Slobozia 0723-524.045 Gheorghe DAVID str.M.Basarab, bl. MB 13 slobozia@ifptr.ro
IS Iași 0723-776.670 Emil FORST calea Chişinăului, nr.57 iasi@ifptr.ro
MM Baia Mare 0722-332.115 Terezia OROS b-dul Bucureşti, nr.63 baiamare@ifptr.ro
MS Sighișoara 0723-113.313 Silviu BĂLAN str.Baraţilor, nr.8 sighisoara@ifptr.ro
MS Târgu Mureș 0723-379.235 Sanda ȘERBAN str.Republicii, nr.7 mures@ifptr.ro
NT Piatra Neamț 0744-765.220 Ionel AIOANEI str.Cuza Vodă, nr.1/A neamt@ifptr.ro
OT Caracal 0766-297.443 Marius STANCU str.1 Dec.1918, nr.28 caracal@ifptr.ro
OT Slatina 0729-800.642 Tudorița GOLEANU str.Pitești, nr.163 slatina@ifptr.ro
PH Ploiești 0723-544.167 Adina DUMITRESCU str.G.G.Cantacuzino,nr.340/A ploiesti@ifptr.ro
SB Mediaș 0745-270.560 George TUDORACHE str.I.C.Brătianu, nr.24 medias@ifptr.ro
SB Sibiu 0731-600.407 Nicoleta GEHL calea Dumbrăvii, nr.94 sibiu@ifptr.ro
SJ Zalău 0731-600.423 Karoly PETKES str.Nicolae Titulescu, nr.4 zalau@ifptr.ro
SM Satu Mare 0744-541.128 Octavian GIURGI str.Botizului, nr.17 satumare@ifptr.ro
SV Suceava 0723-855.333 Adriana SEMACA str. M.Eminescu, nr.16,et.1 suceava@ifptr.ro
TL Tulcea 0727-711.867 Viorica BURLACU str.Mircea Vodă, nr.8 tulcea@ifptr.ro
VL Horezu 0745-265.844 Nicolae CIOCAN str.General Magheru, nr.39 horezu@ifptr.ro
VL Rm.Vâlcea 0727-332.000 Ancuța CEBUC str.Dacia, bl.84 valcea@ifptr.ro
VN Focșani 0722-544.717 Otilia CATANĂ str.Bicaz, nr.26 focsani@ifptr.ro
VS Bârlad 0745-397.252 Mircea SPIRIDON str.Stroe Belloescu, nr.43 barlad@ifptr.ro
VS Vaslui 0727-878.383 Corina POPA str. C.D.Gherea, nr.26 vaslui@ifptr.ro