CENTRE DE PERFECȚIONARE IFPTR

specializate în atestare profesională

Jud. Localitatea Telefon Persoană de contact
ATESTARE profesională
Adresa e-mail
AB Alba Iulia 0744-602.189 Marius DRĂGUȘ str.Decebal, nr.27, et.1 alba@ifptr.ro
AG Pitești 0731-600.426 Tiberiu DUMINICĂ str.Egalităţii, nr.30 pitesti@ifptr.ro
AR Arad 0743-147.648 Eugen BUȘA str.Fulgerului, nr.3 arad@ifptr.ro
 B București 0722-600.473 Julieta LEPĂDATU șos.Pipera 46F - pavilion adm. bucuresti@ifptr.ro
BC Bacău 0737-600.407 Sorin ARHIP str.Livezilor, nr.3-5 bacau@ifptr.ro
BH Oradea 0748-113.299 Laura DIȚĂ str.Ign.Darabant, nr.12/A oradea@ifptr.ro
BN Bistrița 0731-600.420 Radu POP str.Împ.Traian,nr.8, et.1 bistrita@ifptr.ro
BN Năsăud 0740-870.447 George LARI str. Trandafirului, nr.7 georgelgm2005@yahoo.com
BR Brăila 0724-472.277 Florentina MOLOCI b-dul Al.I.Cuza, nr.3 braila@ifptr.ro
BT Botoșani 0740-316.196 Ioan ALBU Calea Naț. nr. 90, bl. F4, sc. D botosani@ifptr.ro
BV Brașov 0731-600.425 Raluca ȘERBAN Autogara Bartolomeu, et.1 brasov@ifptr.ro
BZ Buzău 0731-600.427 Emil DUMITRACHE b-dul Unirii, bl.16 H-parter buzau@ifptr.ro
CJ Cluj-Napoca 0736-600.420 Gabriela BADIU str.Giordano Bruno, nr.1-3 cluj@ifptr.ro
CL Călărași 0721-313.175 Genica TUDOSE str.Prelung.Dobrogei, nr.1 calarasi@ifptr.ro
CL Călărași 0728-828.098 Mihail MUȘAT str.Prel.București,nr.21/D28 calarasi1@ifptr.ro
CT Constanța 0743-334.802 Nicoleta BORDAȘ str.Corbului, nr.7/A constanta@ifptr.ro
CV Sf.Gheorghe 0722-366.751 Mihai TOMOS str.Grigore Bălan, nr.9/A sfantu@ifptr.ro
DB Târgoviște 0721-504.888 Georgeta CHIVU calea Câmpulung, nr.51/A targoviste@ifptr.ro
DJ Craiova 0731-600.430 Diana COIDUM b-dul Dacia, nr. 67, et.2 craiova1@ifptr.ro
GJ Târgu Jiu 0745-110.759 Dumitru COTORCEA str.T.Vladimirescu,nr.125,et.1 targujiu@ifptr.ro
HD Deva 0744-382.842 Florin PLEȘA Piaţa Gării, Autogara, et.1 deva@ifptr.ro
HD Petroșani 0728-936.591 Mircea PĂUNESCU str.Titu Maiorescu, nr.2 petrosani@ifptr.ro
HR Gheorgheni 0724-252.762 Csaba PETER - csaba.peter@ifptr.ro
HR M-Ciuc 0731-600.428 Anita ANTON str.Kossuth Lajos, nr.22-24 office@ifptr.ro
HR Odorheiu Sec. 0724-252.762 Csaba PETER str.Lemnarilor nr.14, et.1 odorhei@ifptr.ro
IL Fierbinții Târg 0752-292.382 Marina NEDELCU str. Calea București, nr.36 adrianiulian.simion@gmail.com
IL Slobozia 0723-524.045 Gheorghe DAVID str.M.Basarab, bl. MB 13 slobozia@ifptr.ro
IL Urziceni 0767-880.000 Adrian SIMION str. Calea Bucuresti, nr.54 ghv10@yahoo.com
IS Iași 0723-776.670 Emil FORST calea Chişinăului, nr.57 iasi@ifptr.ro
MM Baia Mare 0722-332.115 Terezia OROS b-dul Bucureşti, nr.63 baiamare@ifptr.ro
MS Sighișoara 0723-113.313 Silviu BĂLAN str.Baraţilor, nr.8 sighisoara@ifptr.ro
MS Târgu Mureș 0723-379.235 Sanda ȘERBAN str.Republicii, nr.7 mures@ifptr.ro
NT Piatra Neamț 0744-765.220 Ionel AIOANEI str.Cuza Vodă, nr.1/A neamt@ifptr.ro
OT Caracal 0765-462.779 Cristina STANCU str.1 Dec.1918, nr.28 caracal@ifptr.ro
OT Slatina 0729-800.642 Cristina STANCU str.Pitești, nr.163 slatina@ifptr.ro
PH Ploiești 0723-544.167 Adina DUMITRESCU str.G.G.Cantacuzino,nr.340/A ploiesti@ifptr.ro
SB Mediaș 0745-270.560 George TUDORACHE str. Gravorilor, nr.2A medias@ifptr.ro
SB Sibiu 0731-600.407 Nicoleta GEHL calea Dumbrăvii, nr.94 sibiu@ifptr.ro
SJ Zalău 0731-600.423 Karoly PETKES str.Nicolae Titulescu, nr.4 zalau@ifptr.ro
SM Satu Mare 0744-541.128 Octavian GIURGI str.Henri Coandă, nr.17 satumare@ifptr.ro
SV Suceava 0723-855.333 Adriana SEMACA str. M.Eminescu, nr.16,et.1 suceava@ifptr.ro
TL Tulcea 0727-711.867 Viorica BURLACU str.Mircea Vodă, nr.8 tulcea@ifptr.ro
VL Horezu 0745-265.844 Nicolae CIOCAN str.General Magheru, nr.39 horezu@ifptr.ro
VL Rm.Vâlcea 0727-332.000 Ancuța CEBUC str.Dacia, bl.84 valcea@ifptr.ro
VN Focșani 0722-544.717 Otilia CATANĂ str.Bicaz, nr.26 focsani@ifptr.ro
VS Bârlad 0745-397.252 Mircea SPIRIDON str.Stroe Belloescu, nr.43 barlad@ifptr.ro
VS Vaslui 0727-878.383 Corina POPA str. C.D.Gherea, nr.26 vaslui@ifptr.ro